TOEFL iBT Sample Test Rules
داوطلب گرامی ضمن عرض سلام و آرزوی موفقییت خواهشمند است به موارد زير برای ثبت نام و برگزاری مطلوب آزمون آزمایشی تافل اینترنتی توجه فرماييد:
 1. بعد از دریافت شماره Voucher از مرکز آزمون خود، اقدام به ثبت نام از طریق ایجاد Profile در سایت www.toeflsample.ir نمایید.
 2. نحوه ثبت نام آزمون و تشکیل پروفایل :
  • »» ورود به سایت فوق
  • »» قسمت "ورود داوطلبین برای ثبت نام "
  • »» با کلیک بر روی دکمه SignUp می توانید در یکی از آزمونهایی که توسط مرکز آزمون شما تعیین شده، ثبت نام نمایید. (پر کردن دقیق مشخصات و وارد کردن شماره وچر الزامیست).
 3. در انتخاب تاریخ و ساعت آزمون دقت نمایید زیرا بعد از ثبت نام امکان تغییر تاریخ وجود ندارد.
 4. در صورت انصراف از آزمون هزینه ای به داوطلب برگردانده نخواهد شد.
 5. مدت اعتبار Voucher به مدت 1 سال شمسی از تاریخ فروش به داوطلب می باشد.
 6. برگزاری آزمون در تاریخ مقرر فقط برای داوطلبی مقدور می باشد که پروفایل تشکیل داده باشد.
 7. همراه داشتن شماره Voucher در روز آزمون الزامیست.
 8. 30 دقیقه قبل از ساعت شروع آزمون در مركز حضور يابيد. زمان خود را برای حضور به موقع در مرکز آزمون تنظیم نمایید.
 9. قبل از ورود به سالن آزمون موارد زیر را به مسئول مربوطه تحويل داده و رسيد دريافت نماييد. كيف، كتاب ، جزوه و تلفن همراه ( حتی خاموش)
 10. از آوردن همراه به مركز آزمون جداً خودداری فرماييد.
 11. چنانچه در حين برگزاری آزمون به مشكل فنی( هنگ كردن سيستم، از كار افتادن هد ست، از كار افتادن برنامه و.....) مواجه شدید، فقط با بلند كردن دست، مسئولين سالن را مطلع نماييد.
 12. در زمان اختصاص داده شده برای استراحت اجباری، سالن را ترك نموده و تا پايان وقت استراحت، فقط در محل تعیین شده از سوی مرکز آزمون منتظر بمانيد.
 13. نام کاربری و کلمه عبور پروفایل خود را به خاطر بسپارید، نمرات تفکیک شده آزمون شما حداکثر تا 48 ساعت بعد از آزمون فقط با ورود به پروفایلی که در سایت فوق تشکیل داده اید اعلام می گردد.